2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ۰۹:۳۳:۲۶
کد مطلب:  549244
در استانداری تهران صورت گرفت :
هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 96

هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 96 با حضور محمد حسین مقیمی استاندار تهران در سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 96 ، به ریاست محمدحسین مقیمی استاندار تهران و با حضور شکراله حسن بیگی سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی،تواهن سرپرست معاونت امور عمرانی، فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،سیاوش شهریور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و دیکر اعضای شورا برگزار شد.

براساس این گزارش ، پیگیری مصوبات جلسات قبل ، گزارش شورای آموزش وپرورش فشافویه ،گزارش روند اقدامات صورت گرفته در خصوص پرسش مهر ریاست محترم جمهور و بررسی روند اعزامات اردو های دانش آموزی راهیان نور از جمله مباحثی بود که در دستور کار این شورا قرار گرفت.

 

گفتنی است، در این جلسه  عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به گزارشی اجمالی پیرامون مسائل آموزشی استان در سال جاری پرداخت و چالش ها و مسائل پیش روی این اداره کل در سال تحصیلی جدید را با دیگر اعضا به بحث و تبادل نظر گذاشت .

به اشتراک بگذارید :