0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ ۱۱:۳۰:۵۱
کد مطلب:  548742
مدیر آموزش و پرورشورامین:
اجرای بیش از 45 برنامه در سطح مدارس به مناسبت دهه فجر

مدیر آموزش و پرورشورامین و مسئول کمیته دانش آموزی و فر هنگیان ستاد دهه فجر شهرستان ورامین از اجرای بیش از 45 برنامه در سطح مدارس این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسا ني و روابط عمومي اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ورامين  امیر محمدی مدير آموزش و پرورش شهرستان ورامين ضمن تاکید بر برگزاری بر نامه های باکیفیت و مطلوب سی و نهمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران  گفت: بیش از 45 برنامه در سطح مدارس در این شهرستان برگزار خواهد شد.

 

وی  با اشاره به نواختن گلبانگ انقلاب اسلامی در کلیه مدارس ، تاکید کرد:  تمام مدارس ضمن  آذین بندی محیط مدرسه  جشن پیروزی را در آموزشگاه خود به عمل می آورند .

محمدی ادامه داد : استقبال از کاروان نمادین ورود حضرت امام(ره) به میهن اسلامی،  ،ديدار با خا نواده محترم شهدا ، جانبازان و ايثارگران ، دیدار با ائمه جمعه ورامین و خیرآباد قبل از آغاز دهه مبارک فجر، ،برپایی نمایشگاه در هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش،برگزاری مسابقه مقاله نویسی،کتابخوانی ،نشست تخصصي مشاوران در مدارس ، بر گزاري سرود همسرايان فجر و استفاده از سخنان حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری در سربرگ مکاتبات اداری بخشي از برنامه های پیش بینی شده در ایام دهه فجر خواهد بود.

 

 

به اشتراک بگذارید :