28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ ۱۰:۴۱:۴۷
کد مطلب:  548672
معاون پژوهش برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
رشد 31 درصدی آمار شرکت کنندگان در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

معاون پژوهش برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از رشد 31 درصدی آمار شرکت کنندگان در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسین سنجری معاون پژوهش برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: تولید محتوای الكترونیكی از تکنیک های  مفید ، کاربری و روز آمد  است که معلمان علاقمند با تلفیق معلومات  تخصصی ، عمومی و دانش فناوریهای نوین، روشهای خلاقانه ای برای ارائه محتوا خلق می کنند.

وی افزود: این تکنیک ها که از جذابیت برای مخاطب برخورداراست ، بستر سازی مناسبی در جهت  ایجاد انگیزه و آموزش در معلمان فراهم می کند.

سنجری با اشاره به اینکه در هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی 9 هزار و 234 نفر از دانش آموزان و معلمان  ثبت نام نمودند ، تاکید کرد:  میزان استقبال شرکت کنندگان نسبت به دوره قبل 31 درصد رشد داشته است .

معاون پژوهش برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر تشکیل تیم های داوری در دوسطح منطقه و استان ، تصریح کرد: آثار همکاران و دانش آموزانی که از طریق سامانه رشد اقدام به ثبت نام نموده اند مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد.

سنجری در پایان خاطرنشان کرد:  در نهایت تعداد 155 اثر از برترینها در 5 محور درس افزارهای آموزشی ، نرم افزار های قرانی و پرورشی ، اجزاء آموزشی ،نرم افزار های مرتبط با تربیت بدنی و سلامت  و باز ی و سرگرمی  انتخاب و  جهت  شرکت درمرحله بالاتر رقابتی به دبیرخانه  کشوری جشنواره ارسال خواهد گردید.

گفنتی در مرحله پایانی این جشنواره از منتخبین در سه سطح کشوری ، استانی و منطقه ای تقدیر خواهد شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :