20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۱۱:۰۵:۳۱
کد مطلب:  547941
رییس آموزش وپرورش منطقه ی افشار تاکید کرد:
تعامل اولیادانش آموزان و مربیان مدارس بایدگسترش پیدا کند

سید مجتبی حسینی رییس آموزش وپرورش منطقه ی افشار بر گسترش تعامل اولیادانش آموزان و مربیان مدارس تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازافشار، جلسه انجمن اولیا و مربیان دبستان شهید باهنر روستای آقچه گنبد با حضور سید مجتی حسینی، رئیس ومعاون توسعه مدیریت  و پشتیبانی  اداره آموزش و پرورش منطقه افشار برگزار گردید.

دراین جلسه ، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه به نحوه رفتار با فرزندان پرداخت و گفت : مراحل رشد و تربیت در هر دوره‌ای ویژگی های خاص خود را داشته و برای موفقیت در امر تربیت فرزندان ، اولیا باید همگام با جامعه حرکت نموده و خود را به سلاح علم مجهز نمایند و این امر با شرکت در کلاس های آموزش خانواده حاصل خواهد شد.

حسینی با تشریح برخی از ویژگی های رشد در ایام نوجوانی داشتن صعه صدر در تربیت نوجوانان را ضروری دانست و از اولیا خواست تعامل خانواده و مدرسه را گسترش دهند و بر دوستان و اطرافیان فرزندانشان نظارت داشته باشند.

وی به اقدامات صورت گرفته در سال جاری برای ارتقای سطح آموزشی و رفاهی در دبستان شهید باهنر روستای آقچه گنبد اشاره کرد و حضور همه‌جانبه اولیا و مربیان در تصمیم‌گیری‌های آموزشی، پرورشی و اداره مدرسه را امری مهم دانست که باعث پیشرفت دانش آموزان خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :