3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۱۳:۱۶:۰۰
کد مطلب:  547213
باحضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش وپرورش استان؛
جلسه کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش شهرستان اسکو برگزارگردید

با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش وپرورش استان، جلسه کمیته برنامه ریزی آموزش وپرورش اسکو درمحل اتاق جلسات برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی به نقل از اسکو، صمد صمدیان نقش معلم را بعنوان تربیت کننده نیروی انسانی، اساسی و تعیین کننده دانست و گفت: ضرورت دارد که در سال تحصیلی آینده استعدادهای دانش آموزان شناسایی، تقویت و نکات ضعف نیز ترمیم گردد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان با بیان اینکه 718 هزار دانش آموز در مدارس استان تحصیل می کنند، تصریح کرد: فضای آموزشی، نیروی انسانی متخصص، تجهیزات آموزشی سه مولفه مهم در تعلیم و تربیت بوده و رویکرد مجموعه بر این است که کلیه دانش آموزان تحت پوشش قرار گیرند.

صمدیان تاکید کرد: در زمینه ساماندهی و سازماندهی فضاهای آموزشی و نیروی انسانی برای سالتحصیلی 98-97در شهرستان اسکو تدابیری اندیشیدیم تا سال تحصیلی آینده درشهرجدید سهند کمبودهای نیروی انسانی را برطرف نمائیم.

یحیی نجابت مدیر دستگاه تعلیم وتربیت اسکو در ادامه کمبود فضاهای آموزشی و افزایش جمعیت در شهر جدید سهند را دغدغه اصلی آموزش و پرورش شهرستان اسکو ذکر کرده و در ادامه گزارشی از وضعیت ساماندهی و سازماندهی فضاهای آموزشی و نیروی انسانی بویژه برای استقرار پایه دوازدهم در مقطع متوسطه دوره دوم مدارس شهرستان اسکو برای سالتحصیلی 98-97 ارائه داد.

 

به اشتراک بگذارید :