18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ ۰۹:۵۹:۴۴
کد مطلب:  546743
مدیر آموزش و پرورش بهبهان خبر داد:
برگزاری دوره ضمن خدمت استانی بودجه ریزی عملیاتی در بهبهان

مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت: دوره ضمن خدمت بودجه ریزی عملیاتی با حضور رئیس اداره بودجه آموزش و پرورش خوزستان، کارشناس مسئولین و کارشناسان بودجه سراسر استان در بهبهان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش بهبهان، رسول عبدی پور مدیر آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: در دو روز متوالی دوره ضمن خدمت "بودجه ریزی عملیاتی" ویژه کارشناسان بودجه مناطق استان با حضور رئیس اداره بودجه و مسول ذی حسابی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان در سالن علی بن ابیطالب شهرستان بهبهان برگزار شد.

 

عبدی پور با اشاره به تاثیر بودجه و امور مالی در رشد فیزیکی ادارات و مدارس و معیشت فرهنگیان بیان کرد: کارشناسان و کارکنان بخش مالی و بودجه، تفکر سنتی را کنار گذاشته و از تفکر برنامه محور و سازنده برای پیشرفت و توسعه مالی بهره گیرند.

 

مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت: کارشناس مسولان  و کارشناسان بودجه و امور مالی باید ارتباط موثری را با مراجع کنندکان در جهت تکریم ارباب رجوع برقرار نمایند.

 

 

عزیزالله آروین، رئیس اداره بودجه اداره کل آموزش و پرورش استان نیز که در این گردهمایی حضور یافته بود، گفت: در این دوره  بودجه ریزی عملیاتی، درآمدهای اختصاصی و بودجه های جاری مورد بحث و بررسی قرار میگیرد و به سوالات کارشناسان پاسخ داده می شود.

آروین در ادامه افزود: کارشناس مسئولین و کارشناسان بودجه مناطق و نواحی در پاسخگویی به موارد خواسته شده از اداره کل سرعت و دقت بیشتری داشته باشند و امور مالی ادارات را با برنامه ریزی درست و منطقی هدایت نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :