22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ ۰۹:۳۰:۳۵
کد مطلب:  546704
در ناحیه 1 بهارستان صورت گرفت،
همایش تجلیل از فعالان نهضت سواد آموزی ناحیه یک بهارستان

همایش تجلیل از فعالان نهضت سواد آموزی ناحیه یک بهارستان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سلیمانپور فرماندار ورییس شورای آموزش و پرورش بهارستان ضمن تقدیر از همه تلاشگران در عرصه سواد آموزی به ویژه آموزشیاران نهضت اظهار داشت:  این بسیار ارزشمند است که این عزیزان به صورت حضوری و خانه به خانه در جستجوی بیسوادان حرکت می کنند تا فردی را باسواد کرده و از ظلمت بیسوادی برهانند.

 

سلیمانپور  در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت مطلوب مقوله آموزش و پرورش در بهارستان تاکید کرد:سعادت و پیشرفت روز افزون هر ملتی در گرو تقویت و پرورش دو بال ایمان و علم است که این وظیفه خطیر و رسالت ارزشمند در کشور ما بر عهده آموزش پرورش و قشر فرهنگی قرار گرفته است.

 

در ادامه لطفی مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان ،گفت:اگر جامعه ای بخواهد الگو و نمونه باشد ، بایستی در حوزه سوادآموزی جایگاهش بهتر شود و بتواند این معضل را برطرف کند و با مجموعه ظرفیت ها و قابلیت هایی که در این زمینه داریم توانستیم رتبه اول را دربین شهرستانهای استان تهران کسب کنیم .

 

گفتنی است،در این همایش از مدیران و مسئولین برتر، آموزش دهندگان برتر، سوادآموزان برترد با اهداء لوح تقدیر و هدایایی  تقدیر و تشکر شد

به اشتراک بگذارید :