0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۱۳:۳۰:۰۰
کد مطلب:  545769
مدیر آموزش و پرورش پیشوا خبر داد:
کلنگ ساخت تنها آموزشگاه عشایری پیشوا به زمین زده شد

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ ساخت آموزشگاه شهید کریم احمدی روستای شترخوار شهرستان پیشوا به زمین زده شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازپیشوا با حضور معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران ،امام جمعه ، مدیر آموزش و پرورش ،نماینده قرارگاه توسعه و آبادانی سپاه سیدالشهدا استان تهران و بخشدار جلیل آباد ،مراسم کلنگ زنی مدرسه شهید کریم احمدی برگزار شد.

 

رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش گفت:این مدرسه با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت سیدالشهدا و مشارکت‌های محلی و تحت نظارت اداره کل نوسازی مدارس استان تهران.احداث خواهد شد.

 

وی افزود: بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، مدرسه‌سازی جهادی مقدس است و همه افتخارات و شایستگی‌های یک ملت در آموزش‌ و پرورش خلاصه می‌شود.

 

جهانی ادامه داد: مدرسه نهادی است که هم تربیت نیروی انسانی جامعه را عهده‌ دار است و هم وظیفه انتقال فرهنگ به نسل آینده را بر عهده دارد.

 

مدیر آموزش‌وپرورش پیشوا با تاکید بر منویات رهبر معظم انقلاب، تصریح کرد: جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی، مقابله با تهاجم فرهنگی و اشاعه فرهنگ اسلامی ازجمله مأموریت‌های سپاه پاسداران است و در این راستا این نهاد با همکاری آموزش‌وپرورش در جهت محرومیت‌زدایی از مناطق دورافتاده و محروم اقدامات قابل‌تقدیری را صورت می‌دهد.

 

وی گفت: عملیات احداث مدرسه عشایری شهید کریم احمدی از اواسط هفته آینده شروع می‌شود و قرار است تا ابتدای سال تحصیلی آینده تکمیل و تحویل داده شود.

 

جهانی خاطرنشان کرد: این آموزشگاه در زمینی به حدود 3 هزار مترمربع و با زیربنای حدود 220 مترمربع احداث خواهد شد.

 

گفتنی است، در حال حاضر 23 دانش‌آموز عشایر در روستای شترخوار به سر می برند.

 

به اشتراک بگذارید :