2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ ۱۲:۵۴:۲۵
کد مطلب:  544945
معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان:
مردم مراقب سواستفاده از مطالبات به حقشان باشند

معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: مردم مطالباتشان را از مسیرهای قانونی پیگیری کنند و مراقب سواستفاده از مطالبات به حقشان باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جمشید کمایی با اشاره به وقایع روزهای اخیر در کشور گفت: طی روزهای گذشته  مردم مطالبات خود را مطرح کردند، اما در این بین عده ای از مطالبات به حق مردم سواستفاده کردند و نا آرامی هایی را در خیابان ها و شهرهای مختلف به وجود آوردند و به اموال عمومی خسارت هایی را وارد کردند.

وی اینگونه اغتشاش ها را  سبب آزار و اذیت مردم عنوان کرد و گفت:  این شکل از رفتار بسیار ناپسند است و ما از همه مردم که مطالبات به حقی دارند می خواهیم که مراقب تحرکات افراد سود جود و کسانی که اغراض دیگری را دنبال می کنند، باشند.

معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان گفت: مردم باید مطالباتشان را از مجراهای قانونی به گوش مسئولین برسانند و امیدواریم بخش قابل توجهی از این خواسته های مردمی تحقق پیدا کند.

کمایی با دعوت از فرهنگیان و مردم برای حضور در راهپیمایی «شکوه وحدت»، خاطر نشان کرد: از مردم و فرهنگیان فهیم، آگاه و همیشه در صحنه می خواهیم که برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی، در راهپیمایی وحدت بخش روز چهارشنبه 13 دی ماه 96 که  در اهواز انجام می شود شرکت کنند  و با آمدن به خیابان ها بار دیگر قاطعانه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  حمایت کنند.

 

به اشتراک بگذارید :