3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۱۱:۳۳:۲۴
کد مطلب:  544105
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
اقتصاد مقاومتی از اولویت های اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران می باشد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: اقتصاد مقاومتی به عنوان رویکرد اصلی کشور از اولویت های اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان می باشد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یداله شهباز بیگی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های استانن تهران،گفت: اقتصاد مقاومتی زمانی می تواند تحقق یابد که یک سلسله نهادها ،گرایش ها، محرک ها و انگیزه ها در جامعه به سمت اقتصاد مقاومتی سوق پیدا می کند و همه برای بهبود بخشیدن به اوضاع و شرایط موجود مصمم باشند.

 

وی با اشاره به اینکه ،اقتصاد مقاومتی به عنوان رویکرد  اصلی کشور از اولویت های اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های  استان تهران می باشد، تاکید کرد: تعلیم و تربیت ، فرهنگ سازی ، میانه روی و صرفه جویی در انجام هزینه ها ، مدیریت بر امور درآمدها و ایجاد هماهنگی میان نیاز ها با وسایل و امکانات محدود از جمله موارد مورد توجه در این راستا می باشد.

 

  شهباز بیگی ادامه داد: یکی از دستگاه هایی که در این  زمینه می تواند موثر واقع  شود  ومردم را به سوی اقتصاد مقاومتی گرایش دهد و آنها را آگاه سازد آموزش و پرورش  است.

 

 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی ، در این استان تصریح کرد: تبین برنامه واقدامات در حوزه  اقتصاد مقاومتی، بررسی چالش ها و ارائه راهکارهای ، بررسی گزارش عملکرد 9 ماهه مناطق، فعال نمودن کارگروه اقتصاد مقاومتی،  پیگیری کمیته های پشتیبانی ، فرهنگی و آموزشی از جمله مواردی است که در مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران مورد اجرا و ارزیابی قرار می گیرد.

 

به اشتراک بگذارید :