20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۰۸:۴۹:۲۸
کد مطلب:  543842
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
فراخوان جشنواره تجارب برتر تربیتی

جشنواره تجارب برتر تربیتی به منظور استفاده از اندوخته های تجربی معاونین، مربیان پرورشی، مشاوران تربیتی، مدیران ومعلمان مدارس برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: این جشنواره با هدف ترغیب و تشویق فرهنگیان برای حضور در عرصه های پژوهشی، تربیتی به منظور ارتقای کیفیت خدمات تربیتی به دانش آموزان برگزار می شود.

وی افزود: مستندسازی تجربیات مربیان و معاونان پرورشی، مشاوران تربیتی، معلمان و مدیران مدارس، شناسایی استعدادها در حوزه پرورشی و فرهنگی، توسعه فضای رقابتی بین فرهنگیان، تولید آثار برتر تربیتی، پرورشی و فرهنگی و استفاده از یافته ها و تجارب برتر در حوزه تعلیم و تربیت دانش آموزان از جمله اهداف این جشنواره است.

هاشمی ،با اشاره به اینکه زمان ارسال آثار از واحدهای آموزشی به ادارات نواحی و مناطق تا پایان دیماه می باشد، تصریح کرد: نواحی و مناطق نیز تا پانزدهم بهمن فرصت دارند تا نسبت به داوری و طبقه بندی آثار اقدام و نفرات برتر را به استان معرفی نمایند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد:جشنواره تجارب برتر تربیتی در هفته تربیت اسلامی برگزار و از نفرات برتر مناطق و استان تقدیر خواهد شد؛

گفتنی است ،سال گذشته 413 نفر از فرهنگیان در مرحله شهرستانی جشنواره تجارب تربیتی در مناطق و نواحی استان شرکت داشتند که 21  تجربه موفق به مرحله استانی راه یافت.

 

a

به اشتراک بگذارید :