26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۰۸:۳۸:۲۸
کد مطلب:  543831
رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
بازدید كارشناسان دفتر آموزش فنی و حرفه ای وزارت متبوع

رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از بازدید كارشناسان دفتر آموزش فنی و حرفه ای وزارت متبوع خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، منوچهر پرنو رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تشریح این خبر گفت : طبق برنامه ریزی های انجام شده با توجه به اعلام دفتر وزارتی  در هفته های اخیر،  بازدید كارشناسان وزارتی از 8 منطقه شهرستانهای استان تهران انجام شده است و تعدادی از مناطق باقی مانده نیز در برنامه بازدید های آتی خواهد بود.

 

وی افزود : بازدید از مناطق گسترده تر و با جمعیت دانش آموزی بیشتر، در اولویت بازدید های وزارتی بوده است و برنامه ریزی منسجم و دقیقی در اعزام  و همراهی با كارشناسان دفتر فنی و حرفه ای   در بازدید های تخصصی  مناطق  انجام شده است .

 

پرنو با اشاره به بازخورد ها و جمع بندی گزارشهای  بازدید ، تاکید کرد: امیدوار هستیم كه نقاط دارای چالش و قابل پیگیری هنرستانها توسط كارشناسان منطقه و مدیران هنرستانهای مربوطه شناسایی شده و تا قبل از پایان  سال تحصیلی این مشکلات برطرف گردد .

           

 

شایان ذكر است كه بازدید های كارشناسان دفتر وزارتی از استان های مختلف كشور در راستای كیفیت بخشی به آموزش ها و استقرار ساختار جدید  نظام  آموزش هنرستانی ادامه دارد.

 

 

به اشتراک بگذارید :