20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ ۱۰:۳۳:۲۲
کد مطلب:  543252
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
با جشن های پیروزی انقلاب نشاط و طراوت را به مدارس بازگردانیم

جلسه برگزاری سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دیگر اعضا در سالن شورای یک اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، گفت: جشنی ماندگار و دیدنی است که مردمی باشد و ما باید دانش آموزان را به پای این جشن ها بیاوریم.

وی، با اشاره به اینکه، دانش آموزان ما نیاز به طراوت وشادابی دارند ،تاکید کرد:ما باید تلاش کنیم آنچه نیاز دانش آموزان مبتنی بر قوامین و مقررات باشد را براورده کنیم و از فرصت جشن های انقلاب در جهت بازگرداندن نشاط و طراوت به مدرسه استفاده کنیم.

فولادوند، اجرای برنامه های جدید و متنوع که پاسخگوی نیازهای امروز نسل جوان باشد را ضروری دانست و افزود: این برنامه ها باید با حضور دانش آموزان در کنار اولیای شان صورت گیرد تا دانش آموزان بتوانند با نشان دادن توانمندی ها و هنرهای شان، اعتماد به نفس و خودباوری پیدا کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه این جشن ها باید واقعیت ها را به دانش آموزان بشناساند ، تصریح کرد:تکلیف ما کار فرهنگی است و از طریق گفتگو، فکر کردن، آزادی بیان و دوری از تبعیض باید دانش آموزان را آگاهی بخشیم.

فولادوند ،در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری نشست های دانش آموزی با محوریت حقوق شهروندی، دیدار با خانواده معظم شهدا، جشنواره همسرایان فجر در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، عیادت از جانبازان، برپایی نمایشگاه های دستاوردهای دانش آموزی، جشنواره سرود همگانی، گلباران و عطرافشانی مزار شهدا، جشنواره قصه گویی و... از دیگر برنامه هایی است که در این ایام در مدارس شهرستان های استان تهران برگزار می شود.

 

به اشتراک بگذارید :