20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ ۱۲:۱۵:۰۰
کد مطلب:  542495
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ری اعلام کرد :
خدمت رسانی آموزشی بصورت منسجم برای دانش آموزان زلزله زده کرمانشاهی انجام می شود

مجمع موسسین مدارس و مراکز غیر دولتی شهرستانهای استان تهران با هدف حمایت از دانش آموزان کنکوری زلزله زده غرب کشور در تالار همایشهای فدک شهر ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، اسد نژاد مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ری گفت : در یک حرکت برنامه ریزی شده برای اولین باربا همکاری شورای هماهنگی موسسین مدارس و مراکز غیر دولتی ، فرزندان آسیب دیده از زلزله در کرمانشاه مورد حمایت آموزشی حضوری و غیر حضوری قرار می گیرند .

وی با اشاره به آمار هزار و 300 نفره دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی کرمانشاهی بر اهمیت عامل زمان در این پروسه ارزشمند تاکید کرد و افزود : امسال می توانیم برای دانش آموزکرمانشاهی که در دوره پیشدانشگاهی است کاری بکنیم و اگر زمان را از دست بدهیم درسال های بعد هر کاری کنیم  به حال او تفاوتی  ندارد.

اسد نژاد در تشریح طرح کمک رسانی آموزشی به کرمانشاه گفت : دو نوع آموزش حضوری و غیر حضوری تدارک دیده شده که آموزشهای حضوری  2نوبت در کرمانشاه و یک نوبت  در تهران انجام می شود و آموزشهای  غیر حضوری  از طریق  یک نرم افزار با قابلیت  پرسش و پاسخ انجام می شود که  وزارتخانه آن را تدارک دیده است .

 

 

به اشتراک بگذارید :