0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ ۱۲:۲۳:۵۹
کد مطلب:  542467
رییس اداره مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
شرایط تحصیل دانش آموزان حادثه دیده کرمانشاه فراهم می شود

مجمع موسسین مدارس و مراکز غیر دولتی شهرستانهای استان تهران با هدف حمایت از دانش آموزان کنکوری زلزله زده غرب کشور در تالار همایشهای فدک شهر ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، به نقل از ناحیه 2 ری ، احمدوند رییس اداره مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت:به همت موسسین مراکز و مدارس غیر دولتی در سطح کشور وبا مسئولیت قطب 6 متشکل از شهرستانهای استان تهران ، شهر تهران ، استان البرز ، قم و گیلان در یک برنامه منسجم گام به گام مسیر حرکت در جهتی طراحی شده که دانش آموزان حادثه دیده بتوانند به خوبی به تحصیل ادامه دهند .

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان کنکوری 12سال زحمت کشیدند و نباید اجازه دهیم با حادثه زلزله تلاش آنها بر باد برود ،تاکید کرد:شهرستانهای استان تهران بحث پشتیبانی دانش آموزان پیش دانشگاهی در دوره های حضوری و غیر حضوری را در دستور کار خود قرار داده است.

احمدوند ،خاطرنشان کرد : کشور ما دائما با توجه به شرایط جغرافیایی بااین مسائل مواجه است و برای استفاده از این تجارب خوب در سنوات بعد باید این کارهای ارزشمند ثبت شوند.

به اشتراک بگذارید :