0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ ۱۱:۴۷:۲۵
کد مطلب:  542387
مدیر آموزش و پرورش پاکدشت:
اولین همایش علمی پژوهشی دانش آموزی در پاکدشت برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش پاکدشت از برگزاری اولین استند آپ علمی و پژوهشی با حضور صد و پنجاه نفر از دانش آموزان در مدرسه نمونه دولتی الغدیر شهرستان پاکدشت خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران،  علی یزدان پناه، مدیر اموزش و پرورش پاکدشت، گفت: اولین همایش علمی پژوهشی دانش آموزی در پاکدشت با حضور معاون پژوهش و عضو هئیت علمی دانشگاه ابوریحان و مسئول پژوهش‌سرا خوارزمی یک و کارشناس مسئول فنی حرفه ای اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

با اعلام خبر فوق افزود: این مراسم با هدف ارتقاء سطح علمی دانش آموزان و بستر سازی مناسب جهت تبادل علمی و کاربردی و ایجاد روحیه علمی تحقیقاتی و پژوهشثی در دانش آموزان و گرایش به تحقیق و پژوهش اصولی و پرهیز از تحقیقات اینترنتی بی محتوا که با همکاری اداره آموزش وپرورش در سالن اجتماعات دبیرستان نمونه دولتی الغدیر برگزار شد .

وی با اشاره به این امر که این همایش در  محور های زبان انگلیسی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، زمین شناسی و ادبیات فارسی برگزار شد، ادامه داد: مقالات برگزیده کنفرانس و چکیده از مقالات  منتخب در کتابچه ای به چاپ می‌رسد .

یزدان پناه با اشاره به این امر که هدف عمده و واقعی کنفرانس  رشد علمی و آموزشی دانش آموزان و شناسایی استعداد ها و جهت دهی علایق دانش اموزان است، اظهار داشت:  فراهم آوردن زمینه نو آوری و خلاقیت در انتخاب موضوعات و رشته های مورد علاقۀ دانش آموزان در برگزاری این دست از همایش‌ها، همواره مد نظر قرار دارد.

به اشتراک بگذارید :