23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ ۰۸:۳۲:۵۷
کد مطلب:  541974
مدیر آموزش و پرورش ماهنشان خبر داد:
پوشش 70 درصدی بی سوادان در دوره های سواد آموزی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان درجلسه شورای معاونین که به مناسبت گرامیداشت هفته سواد آموزی برگزارگردید،ازپوشش 70 درصدی بی سوادان در دوره های سواد آموزی خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از ماهنشان؛ نادرمحمد حیدری مدیر آموزش و پرورش ماهنشان در جلسه شورای معاونین شهرستان که با حضور کلیه اعضا برگزار شد، بر لزوم همکاری بیش از پیش کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان به ویژه اعضای شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی در راستای ریشه کنی و کاهش بی سوادی تأکید کرد و گفت: بر اساس اعلام آمادگی نهضت سوادآموزی شهرستان امسال در کلیه مدارس ماهنشان کلاس نهضت سوادآموزی دایر می شود.

 وی با اشاره به پوشش 70 دردصی بی سوادان در ادامه عملکرد اعضای شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی شهرستان را مطلوب عنوان کرد و افزود:آمار بالای بی سوادی در شهرستان مستلزم فعالیت مضاعف و شبانه روزی است تا بتوانیم نسبت به شهرستان های مجاور رتبه بهتری کسب کنیم.

حیدری در ادامه خواستار همکاری همه جانبه ادارات برای تسریع در جذب افراد مورد نظر شد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه کارشناس مسئول سواد آموزی توضیحات مبسوطی از عملکرد سال گذشته و برنامه ریزی آینده در جهت باسواد کردن بی سوادان ارائه داد.

به اشتراک بگذارید :