13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ ۰۹:۳۸:۲۷
کد مطلب:  538477
با حضورتمامی اعضا:
ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه برگزار شد

ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه با حضورتمامی اعضا برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازسلطانیه، ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست  سلیمی، فرماندار شهرستان  در محل سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه تشکیل گردید.

در این جلسه فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ضمن بزرگداشت سالروز صدور فرمان حضرت امام (ره) برای تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی، از زحمات مهندس خالقی در راستای ارتقای جایگاه شهرستان سلطانیه قدردانی کرده  و بر ضرورت همکاری کلیه دستگاهای اداری برای تحقق اهداف دولت تاکید نمود.

وی با یادآوری جایگاه و اهمیت شورای آموزش و پرورش اظهار داشت: شورای مزبور باید با حضور اعضای اصلی و به صورت مستمر تشکیل گردد.

مهدی زمانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز در ابتدای جلسه با تشریح دستور کار های شورا به تبیین مبنای قانونی سهم آموزش و پرورش از  درآمدهای حاصل از اجرای ماده 13 قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش در سال 95 و 96 پرداخت و عنوان نمود: از محل درآمد پنجاه میلیون ریالی، سهم آموزش و پرورش به میزان پانزده میلیون ریال محقق گردیده است.

وی در ادامه بیان داشت : اجرای مفاد بند (ه) تبصره 9 قانون بودجه سال 96 کل کشور  دائر بر صدور مجوز تغییر کاربری بخشی از فضاهای آموزشی دارای موقعیت تجاری، فرصت مناسبی برای تبدیل به احسن نمودن فضا های آموزشی محسوب گردیده و در این راستا دو فضا شامل، ضلع غربی و شمالی مدرسه عفاف -کانون فعلی و  همچنین ساختمان اداره سابق  مطابق نقشه ترسیمی، برای تبدیل به کاربری تجاری انتخاب گردیده است.

به اشتراک بگذارید :