23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ ۰۸:۳۰:۰۰
کد مطلب:  537763
معاون پژوهش و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
پژوهش مجموعه ‌ای از اقدامات هدفمند در جهت توسعه علم و تولید دانش است

همایش بزرگداشت هفته پژوهش آموزش و پرورش ملارد با حضور مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، حسین سنجری معاون پژوهش و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهمن خطیبی فرماندار ملارد، محمد قادری تفرشی مدیر آموزش و پرورش ملارد و جمعی از مسئولین شهرستان ملارد در سالن شهید طحانی برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ملارد، حسین سنجری معاون پژوهش و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: پژوهش مجموعه ای از اقدامات هدفمند در جهت توسعه علم و تولید دانش است.

وی افزود: اگر پژوهش ها در جهت توسعه علم و دانش نباشد کارهای تکراری و بی اهمیت انجام می شود که نتیجه ای در پیشرفت جوامع و ساختارها نخواهد داشت.

 

سنجری به نهادینه شدن فرهنگ پژوهش در آموزش و پرورش اشاره کرد وگفت: اقدام پژوهی یکی از عرصه های حوزه پژوهشی در آموزش و پرورش می باشد:.

معاون پژوهش و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تصریح کرد: پس از انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی و رسیدن به نتیجه مطلوب نوبت به کاربستن ، یافته های پژوهشی میرسد که می بایست به صورت کارشناسانه به مرحله اجرا برسد.

گفتنی است در این مراسم از فرهنگیان مؤلف، معلمان پژوهنده و دانش‌آموزان پژوهش‌گر تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :