20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ ۱۰:۰۵:۲۷
کد مطلب:  537673
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
456 مدرسه در سال گذشته تحت پوشش برنامه تعالی مدیریت قرار گرفتند

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تحت پوشش قرار گرفتن 456 مدرسه در شهرستان های استان تهران در برنامه تعالی مدیریت سال گذشته خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر گفت:  یکی از برنامه های اصلی دولت تدبیر و امید در حوزه آموزش و پرورش ، ارتقای مدیریت حرفه ای آموزشگاه است که در حقیقت بخش مهمی از سند تحول نیز می باشد .

وی ،با اشاره به اینکه اگر قرار است تحولی در آموزش ایجاد کنیم باید به سمت پژوهش محوری حرکت کنیم ، تاکید کرد: مدیریت آموزشگاهی ما باید حرفه ای سازی شده و به استانداردهای لازم دست یابد.

فولادوند، با تاکید بر اینکه مهمترین گام در مدیریت حرفه ای نوشتن برنامه عمل می باشد، تصریح کرد: برنامه دادن صرفا کافی نیست و ما باید بتوانیم با کار آموزشی مدیران خود را به آن توانمندی برسانیم که خود برای مدرسه برنامه نویسی کنند.

فولادوند در پایان خاطرنشان کرد: قطعا برنامه ای که توسط خود مدیر نوشته نشده باشد در مدرسه اجرا شدنی نیست و مشکلی از نظام آموزشی ما را حل نمی کند.

گفتنی است ، تا پایان سال تحصیلی جاری 1 هزار و 848 آموزشگاه در شهرستان های استان تهران تحت پوشش برنامه تعالی مدیریت قرار می گیرند.

 

 

به اشتراک بگذارید :