27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ ۰۹:۵۴:۲۰
کد مطلب:  537622
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ثبت 86 مدرسه کامل تشکیلاتی در شهرستان های استان تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تشکیل هشتاد وشش مدرسه کامل تشکیلاتی در راستای تحقق شعار پیشتازان و تمدن نوین اسلامی در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از پانا، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر افزود:  سازمان دانش آموزی شهرستانهای تهران امسال نیز توانست با ثبت 86 مدرسه کامل تشکیلاتی به رشد 100 در صدی نسبت به سال گذشته دست پیدا کند.

وی افزود: این سازمان با ایجاد تفکرتعمیق امید و نشاط در قلب و روح دانش آموزان استان  ،پیشگام  در شور و نشاط آفرینی  همراه با نظم در مدارس کشور می باشد.

فولادوند ادامه داد: مدارس کامل تشکیلاتی با شعار نظم ملی، اقتدار ایرانی در نوزده شهرستان بصورت کاملا سازمان یافته تشکیل شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،شور و نشاط سازمانی را در راستای تحقق شعار همفکری، همدلی و همکاری  دانست و خاطر نشان کرد: این مدارس با آموزش و اجرای مهارت های تشکیلاتی هم  چون؛ اجرای مهارت صف جمع و فریاد های شادی به صورت منظم و همگانی خصوصا در  مراسم های ملی و مذهبی نماد زیبایی از نظم ملی و اقتدار ایرانی را که شایسته دانش آموز ایرانی است به نمایش می گذارند.

به اشتراک بگذارید :