26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ ۱۰:۳۴:۲۰
کد مطلب:  536754
مدیر آموزش و پرورش کهریزک:
تحقیق و پژوهش مهمترین رکن پیشرفت علمی می باشد

ایین تجلیل از برگزیدگان معلم پژوهنده منطقه کهریزک با حضور مدیر آموزش و پرورش کهریزک و نمایندگان اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در کانون فاطمیه(س) باقرشهر یرگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از کهریزک، افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک گفت: باید پژوهش و تحقیق را در کلاس درس، مدرسه و جامعه بیش از پیش تقویت کنیم و زمینه این تقویت کردن ایجاد شرایط مطلوب برای تفکر کردن مناسب است.

وی با اشاره به اینکه یکی از ویژه گی های بشر داشتن حس کنجکاوی است، تاکید کرد: این کنجکاوی در علم و دانش منجر به کشف بسیاری از پدیده های مجهول می شود، که زمینه مناسبی برای رشد و ترقی انسان ها و کسب معارف بیشتر خواهد شد.

افضلی نیا ادامه داد: یکی از راه های پیشرفت، تکامل و قدم گذاشتن در عرصه های مختلف علمی، تحقیق و پژوهش می باشد.

این مقام مسئول یادآور شد: درگیر کردن فکر و ذهن دانش آموزان در زمینه های علمی و پژوهش، می تواند آنان را برای بدست یافته های علمی جدید کمک بسزایی کند.

مدیر آموزش و پرورش کهریزک در پایان تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با ایجاد شرایط و امکانات مناسب، زمینه پیشرفت علمی دانش آموزان در امر تحقیق و پژوهش را به نحو مطلوب و شایسته ای فراهم آوریم.

به اشتراک بگذارید :