24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ ۰۸:۰۷:۱۲
کد مطلب:  534508
با حضور فرماندار شهرستان جلفا انجام پذیرفت؛
همایش تجلیل از فرهنگیان و دانش آموزان پژوهنده منطقه

با حضور فرماندار و مدیرآموزش و پرورش جلفا، طی مراسمی از فرهنگیان و دانش آموزان پژوهنده آموزش و پرورش شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از جلفا؛ به مناسبت هفته پژوهش  از 100 نفر از فرهنگیان و دانش آموزان پژوهنده منطقه تجلیل شد.

فرماندار شهرستان جلفا در این مراسم گفت: در این جهان پرآشوب و رقابتی ما نیازمند اراده شما فرهنگیان و دانش آموزان نخبه برای تغییر و تحول هستیم.

گرشاسبی افزود: نخبگان بدلیل توسعه یافتگی فاصله زیادی با توده مردم پیدا کرده اند. لذا باید در خودتان توانایی مسئولیت پذیری را ایجاد و از مردم دستگیری کنید.

فرماندار شهرستان جلفا با بیان اینکه فرد نخبه همیشه درصدد تغییر وضع موجود می باشد، تأکید کرد:  خواهش من از شما فرهنگیان و دانش آموزان نخبه این هست که با حفظ نخبگی خود، اراده تان مبنی بر تغییر در جامعه باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس در ادامه این مراسم اظهار کرد:  موفقیت هیچ موقع با آسانی بدست نمی آیی و موفقیت حاصل مطالعه ، زحمات و کار زیاد می باشد.

اباذر کاظمی بر فعال کردن هسته های پژوهشی در مدارس توسط مدیران و عضویت دانش آموزان در آن تأکید کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس با بیان اینکه آموزش باید مبتنی بر پژوهش باشد تا منجر به نتیجه شود، ادامه داد: در حال حاضر در حوزه تعلیم و تربیت مقوله مهم و کاربردی، بحث اقدام پژوهی می باشد.

شایان ذکر است در این همایش از 100 نفر از فرهنگیان پژوهشگر و مولف و همچنین دانش آموزان مقام آور در جشنواره های نوجوان و جوان خوارزمی ، جابر بن حیان و ... تجلیل بعمل آمد.

 

 

به اشتراک بگذارید :