9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ۲۲:۵۸:۴۷
کد مطلب:  530454
مدیر آموزش و پرورش شوش خبر داد:
افتتاح دو آموزشگاه خیرساز با اعتبار ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در شوش

مدیر آموزش و پرورش شوش از افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه نصر و آموزشگاه علی ابن ابی طالب با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش شوش عبدالامیر خنیفر مدیر آموزش و پرورش این شهرستان ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز همواره یار و یاور مجموعه آموزش و پرورش شهرستان شوش بوده اند. افتتاح ۲ واحد آموزشی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال خود شاهدی بر این مدعاست.

وی با بیان اینکه دبیرستان سه کلاسه نصر در روستای بیت هستن شوش با حضور نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد، گفت: این مدرسه به همت مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان شوش در یکی از مناطق کم برخوردار شهرستان افتتاح شد.

خنیفر ادامه داد: آموزشگاه علی بن ابیطالب در روستای حکیم شهرستان شوش نیز توسط خیر مدرسه ساز حمدانی ساخته شد و با حضور نوری، نماینده مجلس مردم شوش در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوش در پایان اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز در شهرستان شوش همواره بار سنگین کمبود فضاهای آموزشی در این شهرستان را به دوش کشیده و به مجموعه آموزش و پرورش شوش در راستای رفع کمبود فضاهای آموزشی کمک شایانی کرده اند.

 

به اشتراک بگذارید :