2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ ۱۱:۲۹:۲۹
کد مطلب:  525829
مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر:
قرآن نسخه ی شفا بخش تمامی انسان هاست

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر گفت:قرآن سرلوحه ی زندگی و نسخه ی شفا بخش تمامی انسان هاست.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از اسلامشهر ، مسابقات قرآن ،عترت ،نماز ،فرهنگی وهنری  و تجلیل از دانش آموزان برتر مسابقات منطقه ای مدارس دخترانه مدیریت آموزش و پرورش اسلامشهر طی مراسمی با حضور،رییس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر و کارشناسان بهداشت و تغذیه سالم ،فرهنگی ،هنری ،قران ،عترت و نماز  و مربیان و دانش آموزان منتخب دختر مسابقات قرآنی، فرهنگی و هنری برگزار شد.

 

حسن حبیبی پور ،مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر با اشاره به بهره مندی همگان از مفاهیم قران ،عترت و نماز تاکید کرد :از قران به دو روش صامت و ناطق می توان بهره جست ،صامت به معنی قرائت ، روخوانی قران ، اطلاعات ظاهری ، احترام به کلام الله و ناطق  به معنای پی بردن به عمق آیات است.

 

وی افزود :آموزش و پرورش اسلامشهر در زمینه کسب رتبه های  مسابقات فرهنگی 80 رتبه استانی و در مسابقات قرآنی 50 رتبه استانی را در سال تحصیلی 96-95کسب نمود.

 

گفتنی است ،در این مراسم از مربیان و دانش آموزان دختر برتر مسابقات قرآن،عترت ونماز و فرهنگی و هنری سال تحصیلی 96-95 تجلیل بعمل آمد.

 

 

به اشتراک بگذارید :