27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ ۰۸:۲۸:۰۲
کد مطلب:  523785
مدیر آموزش و پرورش ملارد:
اطلاع رسانی دقیق و به موقع در خصوص هدایت تحصیلی

در نخستین جلسه هدایت تحصیلی، مدیر آموزش و پرورش ملارد بر اطلاع رسانی دقیق و به موقع به مدیران، مشاوران و دانش آموزان در خصوص هدایت تحصیلی تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ملارد، نخستین جلسه هدایت تحصیلی در سال تحصیلی 97-96 با حضور اعضای کمیته هدایت تحصیلی شهرستان ملارد برگزار گردید.

محمد قادری تفرشی مدیر آموزش و پرورش ملارد ،هدف از برگزاری این جلسه را برنامه ریزی و پیش بینی ظرفیت ها و راه کارها جهت هدایت تحصیلی مناسب برای دانش آموزان عنوان کرد و گفت: اعضای کمیته هدایت تحصیلی این شهرستان با توجه به کسب تجربیات در سال گذشته سعی در اجرای مطلوب هدایت تحصیلی برای دانش آموزان پایه نهم دارند.

قادری تفرشی،با اشاره به اطلاع رسانی دقیق و به موقع به مدیران، مشاوران و دانش آموزان در خصوص هدایت تحصیلی تاکید کرد : آموزش نحوی اجرای هدایت تحصیلی برای دانش آموزان را بسیار مهم است.

وی تصریح کرد: علاوه بر جلسات توجیهی با مدیران مدارس، کارگاهی با هدف آموزش نمایندگان معلمان، مشاوران و روسا انجمن اولیا مدارس متوسطه دوره اول برگزار خواهد شد.

 

لازم به ذکر است شهرستان ملارد 5 هزار دانش آموز پایه نهم دارد.

به اشتراک بگذارید :