20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ ۰۷:۴۱:۵۰
کد مطلب:  523705
دبير ستاد هفته پژوهش وزارت آموزش و پرورش:
تجليل از21 دانش آموز پژوهشگر با حضور وزراي آموزش و پرورش و علوم

دبير ستاد هفته پژوهش وزارت آموزش و پرورش تجليل از 21دانش آموزان پژوهشگر برگزيده با حضور وزراي آموزش وپرورش و علوم ، تحقيقات و فناوري در هفته آينده خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، پيش از ظهر امروز عليرضا عصاره در نشست خبري با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات پژوهشگاه مطالعات معلم، با موضوع هفته پژوهش، از برگزاري 2 جشنواره ملی تجليل از پژوهشگران در هفته آينده خبر داد و اظهاركرد: جشنواره تجليل از دانش آموزان پژوهشگر با شعار «پژوهش، فناوري، دانش آموز و مدرسه» 21 آذرماه در مدرسه مصلي نژاد منطقه 6 تهران و با حضور سيدمحمد بطحايي ومنصورغلامي وزراي آموزش وپرورش و علوم، تحقيقات و فناوري برگزار مي شود.

 

وي افزود: در اين جشنواره از7 نفرازدانش آموزان پژوهشگر دوره ابتدایی،7 دانش آموز دوره متوسطه اول و7 نفرازدانش آموزان متوسطه دوره دوم از سراسركشور، جوايز خود را از وزراي مذكور دريافت مي كنند.

 

عصاره تصريح كرد: در روز دوشنبه 20 آذرماه جشنواره تجليل از برگزيدگان پژوهش درآموزش وپرورش با شعار «پژوهش، فناوري، تحول بنيادين» با همكاري هر 2 وزارتخانه مذکوروحضور وزير آموزش وپرورش در مدرسه تاريخي دارالفنون تهران برگزار مي شود.

 

وي گفت: تعيين ايام خاصي براي نشان دادن اهميت وجايگاه پژوهش درآموزش وپرورش، بحث وتبادل نظر، تجربه و همدلي پژوهشگران و كارشناسان، ايجاد بستر ارتقاي منزلت اجتماعي پژوهش و پژوهشگري و نقش آن در بهبود كارآيي و تجليل از پژوهشگران آموزش و پرورش از جمله اهداف چهارگانه، جشنواره هاي هفته پژوهش است.

 

سرپرست پژوهشگان مطالعات آموزش وپرورش از تشكيل كميته هاي علمي و اجرايي در استان ها خبرداد و خاطرنشان كرد: انتخاب 9 نفر از معلمان پژوهشنده از سراسر كشور ، انتخاب 3 نفر از پژوهشگران برگزيده ، انتخاب 3طرح و پژوهش نامه هاي برگزيده در سطح كارشناسي ارشد و دكتري، انتخاب3 دانشجوي پژوهشگر از 2 دانشگاه شهيد رجايي و فرهنگيان، انتخاب 3 طرح وايده برتر از استان ها و تجليل از 21 دانش آموز پژوهشگر از جمله برنامه هاي هفته پژوهش است.

 

به اشتراک بگذارید :