3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ ۱۱:۰۸:۲۱
کد مطلب:  523150
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
آغاز بازدیدهای دوره ای حوزه های معاونت تربیت بدنی و سلامت

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌ و پرورش شهرستان‌های استان تهران از شروع بازدیدهای دوره ای حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت از مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌ و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: بازدید های دوره ای حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت از تاریخ 5 آذرماه با نظارت اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران آغازگردیده که  در آن  سه حوزه تربیت بدنی و فعالیت ورزشی، سلامت و تندرستی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی مناطق مورد بازدید قرار می گیرند.

وی افزود: هدف از این بازدید ها ،بررسی تقویم اجرائی مناطق، هزینه کرد مالی و هدایت و کمک در اجرای بهتر برنامه های معاونت تربیت بدنی می باشد .

رحیم با اشاره به اینکه  در تمامی بازدیدها علاوه بر قسمت کارشناسی اداره از مدارس مجری طرح نیز بازدید به عمل می آید، تصریح کرد:در این بازدید ها سازمان دانش آموزی نیز در کنار اداره سلامت و تندرستی بوفه ها را مورد بازید و بررسی دقیق قرار خواهند داد تا سلامت هیچ یک از دانش آموزان در مدارس استان به خطر نیافتد.

گفتنی است ، این بازدید ها با حضور رؤسا و کارشناسان  ادارات تربیت بدنی و فعالیت ورزشی، اداره سلامت و تندرستی و اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی تا اواسط بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

 

به اشتراک بگذارید :