27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ ۱۰:۲۹:۵۱
کد مطلب:  522135
مدیر کل امور شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش:
استانداردسازی مدارس شاهد باید با استفاده از خردجمعی مدیران صورت بگیرد

مدیر کل امور شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش گفت: استانداردسازی مدارس شاهد یعنی چهارچوب واحد و محتوای متناسب که باید با استفاده از خردجمعی مدیران صورت بگیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، رزاقی در گردهمایی و هم اندیشی کارشناسان و مدیران مدارس شاهد استان اصفهان اظهار کرد:  اگر به دنبال تغییر و تحول هستیم، باید با مدیران وارد بحث و گفتگو شویم و در صورت تمایل مدیران می توان گام های موثری برداریم.

وی با طرح این سوال که چگونه مدارس شاهد را به یک سبک منسجم برسانیم، افزود: مدارس شاهد در بعضی از مدارس به دلیل موقعیت های مختلف ویژگی های خاصی دارند.

مدیر کل امور شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: در سال 65 طبق فرمان امام خمینی(ره) رسیدگی به امر تحصیلی فرزندان شهدا و ایثارگران از ضروریات محسوب شد.

رزاقی ادامه داد: ما ملزم به ثبت نام عده ای از دانش آموزان بدون در نظر گرفتن ویژگی های علمی آنها هستیم ت بلکه بتوانند از امکانات تحصیلی استفاده کنند.

وی بیان کرد: دانش افزایی نیروی انسانی یکی از فعالیت هایی است که در مدارس شاهد انجام می شود.

رزاقی افزود: استانداردسازی مدارس شاهد یعنی چهارچوب واحد و محتوای متناسب که باید با استفاده از خردجمعی مدیران صورت بگیرد.

وی عنوان کرد: در زندگی از جمله نیازهای ژنتیکی ما شامل نیاز بقا و زنده ماندن، عشق و احساس تعلق، آزادی، قدرت و پیشرفت، تفریح هستند که باید به هر کدام توجه ویژه ای شود. 

به اشتراک بگذارید :