22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ ۱۰:۲۷:۲۶
کد مطلب:  522094
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
طرح آموزش حقوق دانش آموزان پسر و دختر با 3 هزار و 360 نفر برگزار شد .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از اجرای طرح آموزش حقوقی و تکالیف دانش آموزان دختر و پسر شهرستانهای استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این باره گفت : 1هزار و50 دانش آموز دختر دوره دوم متوسطه و 525 دانش آموز پسر دوره دوم متوسطه جامعه هدف دانش آموزی طرح آموزش حقوق دانش آموزان بوده است .

فولادوند ،مدت اجرای کارگاه آموزشی را 8 ساعت خواند و گفت : یک هزار و 500 ،ولی دانش آموز و 210 نفر مربی مدارس مجری طرح از این کارگاه آموزشی استفاده کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ادامه داد: 12 هزار 600 نفر ساعت کارگاه آموزشی ویژه دختران و پسران دوره دوم متوسطه و 9 هزار و 24 نفر ساعت ویژه والدین و مربیان مدارس مجری طرح تشکیل شده است .

این مقام مسئول تشکیل این کارگاههای آموزشی را مقدمه ای برای نظم و توسعه عدالت خواند وخاطرنشان کرد : شناخت حقوق و تکالیف شخصی در جامعه و نهادینه نمودن آن در افراد جامعه باعث نظم و توسعه عدالت اجتماعی می شود .

شایان ذکر است طرح آموزشی حقوق و تکالیف دانش آموزان توسط امور بانوان اداره کل و مناطق شهرستانهای استان تهران برگزار شده است .

به اشتراک بگذارید :