27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ ۰۹:۰۳:۵۶
کد مطلب:  521954
معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
نشست هم اندیشی مسئولین بودجه شهرستان های استان تهران

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از برگزاری نشست هم اندیشی مسئولین بودجه مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: جلسات  هم اندیشی با حضور مستمر و فعال  کارشناسان و متخصصین سبب خواهد شد تا بتوانیم بسیاری از مشکلات را از پیش رو برداریم.

وی با اشاره به این که حل بخشی از مشکلات از حیطه اختیارات ما خارج است، تاکید کرد: باید همه ما به واسطه تعهدات قانونی واخلاقی ، بار سنگین مسئولیتی که پذیرفته ایم را قبول کرده وامور را پیگیری نمائیم .

در ادامه ، یوسف بهارلو رئیس اداره بودجه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان ، گفت: یکی از مهم ترین اقدامات در حوزه معاونت توسعه مدیریت وپشتیبانی احیای کمیته منابع در آمدی در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ومناطق تابعه است.

 

وی افزود: در همین راستا مقرر گردید از کلیه ظرفیت ها ومنابع بلا استفاده آموزش و پرورش در چارچوب قوانین حمایتی مجلس شورای اسلامی ،اسناد بالا دستی وزارت آموزش و پرورش و منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی استفاده شود .

 

بهارلو تصریح کرد: نیروی انسانی شایسته وتوانمند مهم ترین سرمایه آموزش و پرورش است ومسئولان بودجه می باید با اشراف به قوانین ومقررات موجود آمادگی لازم جهت استقرار بودجه ریزی عملیاتی وبودجه بندی استانی در سال 97 را داشته باشند.

 

رئیس اداره بودجه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: مدیریت هزینه و مدیریت بهینه منابع مالی امروز در آموزش و پرورش یک ضرورت است که باید بیش تر از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

 

 

به اشتراک بگذارید :