27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ ۲۰:۱۲:۲۶
کد مطلب:  521616
معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
انجمن های علمی می توانند ما را در توانمندسازی معلمان موجود همیاری کنند

معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در حال حاضر انجمن های علمی می توانند ما را در توانمندسازی معلمان موجود همیاری کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، دکتر اکبر پناهی در جلسه تجلیل از  انجمن های علمی برتر معلمان استان اصفهان اظهار کرد: امروز از 5 انجمن برتر که 3 انجمن در کشور و 2 انجمن در استان خوش درخشیدند تقدیر به عمل می آید.

وی ادامه داد: امروز انجمن های علمی استان اصفهان در کشور حرف اول را می زند.

معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت:  در سند تحول بنیادین مهمترین عنصر برای اجرای سند، معلم قلمداد شده است و مهمترین دوره در این سند نیز دوره ابتدایی است.

وی تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان حداکثر نیرویی که می تواند در اختیار آموزش و پرورش استان قرار دهد، 500 نیروی انسانی است این در حالی است که حجم بازنشستگان بیش از 3 هزار نفر در سال است.

دکتر اکبر پناهی با اشاره به مطلب فوق افزود: به منظور جبران کمبود نیروی انسانی حدود 1800 نفر را از سایر دوره ها به دوره ابتدایی انتقال دادیم همچنین تعدادی از بازنشستگان را به گردونه کار بازگرداندیم، یکارگیری 300 نفر سرباز معلم، تامین نیروهای حدود 1400 کلاس استان از طریق خرید خدمات، انتقال 1400 نفر از نیروهای پیش دبستانی به کلاس های ابتدایی بکار گرفتیم.

وی گفت: از جمله گروه هایی که ما را تا حد زیادی در حوزه های مختلف همیاری کردند، انجمن های علمی است.

 

به اشتراک بگذارید :