13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ ۱۲:۲۶:۵۸
کد مطلب:  521338
درراستای توسعه همه جانبه نیروهای آموزشی:
همایش یک روزه تبیین برنامه های آموزش ابتدایی برگزار گردید

همایش یک روزه ای در جهت تبیین برنامه های سال جاری آموزش ابتدایی برای تمامی مدیران ومدیرآموزگاران در سالن همایش اداره آموزش و پرورش منطقه افشار برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازافشار، همایش یک روزه ای در جهت تبیین برنامه های سال جاری آموزش ابتدایی برای تمامی مدیران ومدیرآموزگاران در سالن همایش اداره آموزش و پرورش این منطقه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حسینی، رئیس دستگاه تعلیم و تربیت منطقه هدف از برگزاری این جلسات و همایش ها برای مدیران را ایجاد همسویی های مطلوب بین سطوح و لایه های مختلف اجرایی در راستای توسعه و تقویت دانش و مهارت های حرفه ای نیروهای آموزشی و معلمان  و بحث و تبادل نظر پیرامون ارتباط بین خانه و مدرسه خواند.

وی افزود : تبیین راهکارهای جلب مشارکت دراداره امور مدارس، آگاهی ازطرح ها و پیشنهادات اجرایی مدیران و معاونین مدارس و راهبران آموزشی و تربیتی، بهره گیری از فناوری های نوین با تأکید بر محتوای الکترونیکی در فرایند یاددهی و یادگیری و توسعه و تقویت نظام برنامه ریزی و مدیریت آموزشگاهی از طریق ارتباط پیوسته با مجریان به ویژه معلمان، مدیران و معاونین مدارس و راهبران آموزشی و تربیتی می باشد.

سپس معاون پرورشی و تربیت بدنی به جشنواره ها و مسابقات در حوزه پرورشی اشاره داشت و از مدیران خواست که دانش آموزان را به شرکت در این جشنواره ها ترغیب کنند.

معاون مدیریت و توسعه پشتیبانی هم از مجموعه فعالیت های انجام گرفته برای تجهیز مدارس خبر داد و به بیان نکاتی در حوزه های فعالیتی خود پرداخت.

گفتنی است  در انتهای جلسه معاونین و رئیس اداره به پرسش های مطرح شده حضار پاسخ دادند.

به اشتراک بگذارید :