1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ ۰۹:۱۴:۱۷
کد مطلب:  520923
در آموزش و پروررش پیربکران اتفاق افتاد :
همایش مدیران و رؤسای انجمن اولیا و مربیان

سلطانی رییس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان: خوشبختانه آموزش و پرورش پیربکران در ارتباط با انجمن فعالیت های خوب و مطلوبی دارد. وی براهمیت به انجمن اولیا و مربیان در هر اداره و مدرسه ای تاکید کرد و از حضور مردم در مدارس جهت رفع مشکلات تشکر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش پیربکران، همایش مدیران و رؤسای انجمن اولیا و مربیان با حضور مسئولین اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در سالن اجتماعات معلم برگزار شد.

در ابتدای جلسه سهرابی رئیس اداره آموزش و پرورش در صحبت های خود گفت: از مواردی که در سند تحول بنیادین بر آن تاکید شده است حیات طیبه و رسیدن دانش آموزان به این موضوع است که سند همکاری خانواده و مدرسه رسیدن به این امر را برای دانش آموزان تسهیل می کند. وی همخوانی و هم افزایی خانواده ها، کمک و مساعدت آنها را باعث سرعت بخشیدن به این روند اعلام کرد و اظهار داشت این عوامل می توانند آینده خوبی در راستای تعلیم و تربیت برای کشور داشته باشد.

وی ضمن تشکر از اولیا و مردم منطقه پیربکران جهت مشارکت در کسب رتبه های کشوری و استانی متعدد بیان کرد: پشت سر هر دانش آموز خلاق یک خانواده موفق وجود دارد. سهرابی افزود: تلاش ما شناسایی توانمندی ها ی هم اولیا و هم دانش آموزان در منطقه  پیربکران می باشد. وی از اعضای انجمن درخواست کرد با مراکز وابسته به آموزش و پرورش تعامل خوبی داشته باشند و این مراکز را برای کمک به خانواده ها و دانش آموزان در راستای توانمندسازی و رشد خانواده ها به افراد معرفی کنند.

وی در ادامه افزود: شورای مدرسه بالاترین قدرت تصمیم گیری را در مدارس دارد و از این شورا درخواست می شود در راستای توانمندسازی اولیا و شناسایی سطح سواد اولیا، بررسی آسیب های اجتماعی اعم از اعتیاد، طلاق و ... و جذب 100 درصدی دانش آموزان لازم التعلیم تلاش کنند.

سهرابی در پایان اظهار امیدواری کرد با همکاری و تعامل با یکدیگر بتوان باعث رشد و ترقی استعداد دانش آموزان و توانایی اولیا باشیم.

سلطانی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در ادامه جلسه گفت: خوشبختانه آموزش و پرورش پیربکران در ارتباط با انجمن فعالیت های خوب و مطلوبی دارد. وی براهمیت به انجمن اولیا و مربیان در هر اداره و مدرسه ای تاکید کرد و از حضور مردم در مدارس جهت رفع مشکلات تشکر کرد.

گفتنی است در این همایش از رتبه های برتر کشوری، استانی و منطقه ای انجمن اولیا و مربیان مدارس، تجربیات برتر این حوزه و مدیران مدارسی که بیشترین جذب را در اشتراک مجلات پیوند داشتند، تقدیر شد.

این همایش با اجرای سرود توسط دانش آموزان دبیرستان خوارزمی و با شرکت افراد در انتخابات عضویت نمایندگان اولیا در شورای انجمن اولیا و مربیان منطقه پیربکران پایان یافت.

به اشتراک بگذارید :