25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ ۱۷:۵۰:۰۹
کد مطلب:  520514
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
بازدید معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پروژه های نیمه تمام رفاهی اصفهان

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دکتر اللهیار، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پروژه های نیمه تمام رفاهی اصفهان در شهر گنبدهای فیروزه ای بازدید به عمل آوردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، امیرپور در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار کرد: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به همراه مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مهندس میرپور، معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و جمعی از همکاران از پروژه های نیمه تمام رفاهی در شهر اصفهان بازدید به عمل آوردند.

وی افزود: در طول این بازدید، مهندس میرپور معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان اقدام به ارائه گزارش در رابطه با پروژه های نیمه تمام در استان اصفهان نمود.

امیرپور ادامه داد: دکتر اللهیار همچنین از درمانگاه جدید فرهنگیان اصفهان که در اردیبهشت ماه سال جاری افتتاح شد بازدید کردند.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش همچنین بعد از بازدید از مرکز آموزشی رفاهی نوید ویژه بیماران صعب العلاج، تشکر ویژه ای از همکاران به خاطر اهتمام پیرامون راه اندازی این مرکز کردند به طوری که این مرکز خدمات گسترده ای به فرهنگیان ارائه می دهد. 

به اشتراک بگذارید :