1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ ۱۲:۰۵:۴۵
کد مطلب:  520328
ذیحساب اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
برگزاری گردهمایی و هم اندیشی ذیحسابان ادارات کل آموزش و پرورش کشور در راستای اهداف آموزش و پرورش کار مالی را نظام مند و یکپارچه تر خواهد کرد

ذیحساب اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: هدف از برگزاری گردهمایی و هم اندیشی ذیحسابان ادارات کل آموزش و پرورش کشور، همفکری و تبادل نظر ذیحسابان است بنابراین برگزاری این گردهمایی در راستای اهداف آموزش و پرورش کار مالی را نظام مند و یکپارچه تر خواهد کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، حجتی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که ملاک انتخاب اصفهان جهت برگزاری گردهمایی و هم اندیشی ذیحسابان ادارات کل آموزش و پرورش کشور اظهار کرد: از آنجایی که گردهمایی ذیحسابان ادارات کل آموزش و پرورش سالی یکبار تشکیل می شود، برای اولین بار اصفهان میزبان این گردهمایی شده است.

وی افزود: انتخاب اصفهان جهت برگزاری این گردهمایی به دلیل پایلوت و پیشرو بودن در مبانی حسابداری بود و با توجه به اینکه اتوماسیون مالی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به صورت حسابداری تعهدی و جزو اولین استان ها برای اجرای این طرح بود، کارگاه آموزشی حسابداری تعهدی در اصفهان تشکیل شد.

حجتی درپاسخ به سوال دیگر مبنی بر هدف از برگزاری این گردهمایی و هم اندیشی در شهر گنبدهای فیروزه ای، عنوان کرد: شاید درصد زیادی از اعتبارات جاری کل کشور در وزارت آموزش و پرورش هزینه می شود، به همین دلیل ذیحسابان آموزش و پرورش استان ها نیاز به هم اندیشی و همفکری و تبادل نظر دارند بنابراین برگزاری این گردهمایی در راستای اهداف آموزش و پرورش کار مالی را نظام مند و یکپارچه تر خواهد کرد.

وی گفت: با توجه به کسری اعتبارات، کار کردن برای ذیحسان سخت می شود و انتظار این است که اعتبارات به موقع در سرفصل های خود ابلاغ گردد.

 

 

به اشتراک بگذارید :