27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ ۱۴:۲۰:۲۵
کد مطلب:  519538
مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:
تقویت و توسعه مراکز اسکان برای بیماران صعب العلاج یکی از اقداماتی است که از سوی آموزش و پرورش استان های مختلف صورت گرفته است

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تقویت و توسعه مراکز اسکان برای بیماران صعب العلاج یکی از اقداماتی است که به صورت جدی از سوی آموزش و پرورش استان های مختلف دنبال می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، کریمی فر در گردهمایی و هم اندیشی ذیحسابان ادارات کل آموزش و پرورش کشور اظهار کرد: آمارها حاکی است، 695 پایگاه پذیرش اسکان نوروزی در 12 هزار مدرسه در قالب 105 هزار کلاس درس با 27 هزار عوامل اجرایی از دیگر فعالیت هایی است که اداره تعاون و پشتیبانی با همکاری 32 استانداری انجام می دهد.

وی افزود: تقویت و توسعه مراکز اسکان برای بیماران صعب العلاج یکی دیگر از اقداماتی است که به صورت جدی از سوی آموزش و پرورش استان های مختلف دنبال می شود.

کریمی فر ادامه داد: نظارت دقیق بر انواع قراردادها به خصوص قرارداد مراکز رفاهی، درمانگاه ها و تالارها از مهمترین مواردی هستند که انتظار داریم از سوی متولیان امر مورد اهتمام و توجه قرار گرفته شود.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نظارت بر واریز کلی درآمدهای مراکز رفاهی و درمانی از دیگر مواردی است که باید در این راستا گام های اساسی برداشته شود.

 

به اشتراک بگذارید :