27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ ۱۱:۱۵:۲۰
کد مطلب:  519069
مشاور مقام عالی وزارت آموزش و پرورش:
بهره وری موجود در آموزش و پرورش، در هیچ دستگاه دیگری دیده نمی شود

مشاور مقام عالی وزارت آموزش و پرورش گفت: با صراحت اعلام می کنم بهره وری موجود در آموزش و پرورش، در هیچ دستگاه دیگری دیده نمی شود و این بهره وری را می توان با مدیریت بهینه منابع به روش های جدید افزایش دهیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مجاوری در گردهمایی و هم اندیشی ذیحسابان ادارات کل آموزش و پرورش کشور اظهار کرد: در حال حاضر مبنای کار وزارت آموزش و پرورش، سند تحول بنیادین است.

وی افزود: رعایت اصول و قوانین پیرامون سند تحول بنیادین از ملزومات است که باید براساس آن گام برداریم.

وی تصریح کرد: بحث راه اندازی و احیای کمیته منابع درآمدی و اقتصادی اهمیت بسزایی دارد که باید مورد توجه قرار گرفته شود.

مشاور مقام عالی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: ما بنگاه درآمدی برای سایر دستگاه ها نیستیم و مدیریت صحیح می تواند همه ما را به اهداف مورد نظر برساند.

وی عنوان کرد: با صراحت اعلام می کنم که بهره وری که در آموزش و پرورش است در هیچ دستگاهی وجود ندارد و این بهره وری را با مدیریت بهینه منابع باید افزایش دهیم و به روش های جدید شرایط را بهتر کنیم

وی اضافه کرد: امروز با استفاده از فناوری اطلاعات می توان همه امور خود را اداره کنیم.

مجاوری گفت: امرزو این سوال مطرح است که چرا اصفهان، اصفهان شد که در پاسخ به این سوال باید گفت اگر امروز یک ششم شهدای جنگ تحمیلی در اصفهان وجود دارد و یا پتانسیل های مختلفی در این استان به چشم می خورد، نشان می دهند که مردم این شهر با اراده و خواسته خود به این جایگاه رسیده اند.

وی تصریح کرد: ما در آموزش و پرورش باید به دنبال رشد و توسعه باشیم که با مدیریت بهینه می توان به اهداف خود دست پیدا کنیم.

 

به اشتراک بگذارید :