26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ ۰۹:۲۵:۳۰
کد مطلب:  518020
معرفی برگزیدگان دومین جام باشگاه‌های کتابخوانی شهر اصفهان

در اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان شهر اصفهان برگزیدگان دومین جام باشگاه‌های کتابخوانی شهر اصفهان معرفی شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، باشگاه برگزیده این جام بر اساس تعداد کتاب های خوانده شده، نامه های نوشته شده به نویسنده، تعداد فیلم های معرفی کتاب و کیفیت فعالیت اعضا در باشگاه و خلاقیت برنامه های انجام شده،از بین ٨٨ باشگاه، باشگاه کتابخوانی بشارت نور از آموزش و پرورش ناحیه 2 اصفهان ، با ٢١ عضو ومربیگری خانم زهرا کریمی می باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان اصفهان با تشکر از کسانی که اهتمام به برگزاری باشگاه‌های کتابخوانی داشتند به اهمیت کتاب و کتابخوانی اشاره نمود و گفت: کتاب یار مهربان و بهترین دوست انسان است و جام باشگاه های کتابخوانی فرصتی مناسب برای تعلیم کتابخوانی به کودکان و نوجوانان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: در روایت داریم علمی که که در کودکی بیاموزد مانند نقشی است که بر سنگ حک می‌شود و بنابراین لازم است فرهنگ کتاب و کتابخوانی را از سنین کودکی و نوجوانی به فرزندان خود بیاموزیم.

وی خاطرنشان کرد: لازم است از فرزندان ما از زمانی که اولین کلمات را یاد می‌گیرند با کتاب آشنا نماییم و به این مهم اهتمام ورزیده و فرزندان خود را به کتاب عادت دهیم.
از برنامه های اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی اصفهان تجلیل از تعدادی از فعالان، مربیان و کودکان باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان شهر اصفهان، قصه گویی، شعرخوانی و کتابخوانی کودکان عضو باشگاه کتابخوانی با حضور والدین آنها بود.

خاطرنشان می شود، اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان اصفهان با حضور محمود ابراهیمی مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری اصفهان، مرتضی شکری رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان ،فریده روشن از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان، پرویز طاهری سرپرست معاونت فرهنگی هنری، رضا مهندسی رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و آذرمیدخت فرهیخته والا مسئول دبیرخانه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان ٢ آذر در مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :