27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ ۱۳:۰۸:۰۵
کد مطلب:  516495
پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش استان به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت بر حکومت خودخوانده داعش

  

به نام خدا

به لطف و مدد الهی و با پایمردی و جانفشانی جبهه مقاومت ، ریشه گروه جنایتکار و پلید موسوم به داعش کنده شد و شرایط مناسبی برای ایجاد امنیت در منطقه و پاک شدن دامن اسلام از چنین جنایات هولناکی فراهم گردید.

دنیای استکبار در چند دهه اخیر وقتی نتوانست از پس عقلانیت ، حقانیت و منطق دین اسلام برآید و قامت بر استقامت مسلمانان در برابر ظلم و تجاوز و توسعه طلبانی مستکبران را بشکند دست به مکر خطرناکی زد و بر آن شد تا با ایجاد گروه های جعلی نظیر طالبان و داعش و بوکوحرام افکار عمومی را بفریبد و با نشان دادن چنین چهره خشنی از اسلام، دنیا را در مقابل این دین مبین قرار دهد .

حقیقتاً جنایاتی که در این مدت توسط گروه داعش اتفاق افتد در طول تاریخ اسلام کم سابقه است و متاسفانه برخی کشورهای افراطی مزید بر علت شدند و امنیت منطقه و دنیا را به خطر انداختند .در حالی که بازیگران این عرصه ، استکبار، اسرائیل و برخی کشورهای منطقه بودند که طعمه های خود را از میان انسان های جاهل و ساده دل می ربودند و از احساسات مذهبی آنان سوء استفاده می کردند .

جمهوری اسلامی ایران در حوزه های نظری و عملیاتی مردانه وارد این میدان شد و توانست سایه این خطر را که تا نزدیکترین مواضع حساس کشورهای منطقه پیش آمده بود قدم به قدم به عقب براند و آنان را تا نابودی کامل تعقیب نماید. سپاه سرافراز قدس به فرماندهی سردار دلاوری چون قاسم سلیمانی و به اتکاء روحیه شهادت طلبی جمعی از فرزندان رشیدی از این کشور و دیگر کشورهای جبهه مقاومت به میدان رفتند و در میان هیاهوی کشورهای مدعی و با بهره مندی از کمک ایثارگرانه نیروهای مردمی در کشورهای مبتلا به گروه سیاه بخت داعش را برای همیشه خاک سیاه نشاندند.

این تجربه بار دیگر ثابت کرد که افراطی گری جریانی در خدمت استکبار است و به عنوان بازوی مستکبران کار می کند و اهداف پلید آنان را دنبال می نماید و در هر سطحی باید با این جریان مقابله کرد و جلوه های دین رحمانی را از میان آشوب ها و ادعاهای آنان نجات داد تا در معرض دیده و قضاوت حق طلبان جهان قرار گیرد.

فرهنگیان و دانش آموزان استان اصفهان نیز نبرد دلاورانه و پیروزی بزرگ جبهه مقاومت به ویژه رزمندگان سرافراز ایران اسلامی را که به نابودی حکومت خودخوانده داعش منجر شد به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی و مردم شهید پرور ایران اسلامی تبریک عرض می نمایند وعلو درجات شهدای این عرصه را از پیشگاه خداوند کریم آرزومندند.

محمد حسن قائدیها 

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان

به اشتراک بگذارید :