15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ ۱۲:۲۳:۵۴
کد مطلب:  516425
وقتی معلمی عشق باشد/حضورمعلم خدابنده ای با پای شکسته در کلاس

آموزگار دبستان دخترانه 15 خرداد شهر قیدار تدریس را به مرخصی پزشکی ترجیح داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از خدابنده،آموزگار دبستان دخترانه 15 خرداد شهر قیدار تدریس را به مرخصی پزشکی ترجیح داد.

زهره شرفخانی آموزگار پایه سوم دبستان 15 خرداد که در اثر حادثه ای دچار شکستگی از ناحیه پا شد وقتی گواهی یک ماهه استراحت در منزل را از طرف پزشک معالج مشاهده کرد صبح فردا در مدرسه حاضر شد و وبا وضعیت موجود تدریس خود را شروع کرد.

خانم شرفخانی درباره این اقدام ایثارگرانه خود اظهارداشت: از اولین روزهای خدمت در امر مقدس معلمی با خدای خود عهد کرده ام که ذره ای مدیون دانش آموزان نباشم و اکنون که 13 سال سابقه خدمت دارم براین عهد پایدارم .

وی افزود: با دیدن گواهی پزشکی یک ماهه احساس کردم که این شاید فرصت خوبی برای جبران بعضی کاستی ها باشد و از این فرصت پیش آمده که می توانست روند تحصیل دانش آموزان کلاس درسم را با مشکل مواجه کند استفاده کردم و در کلاس بودن و تدریس  با پای شکسته و گچ گرفته شده را به استراحت ترجیح دادم.

مریم محمدی مدیر دبستان نیز درباره اقدام خداپسندانه این آموزگار مخلص و ایثارگر اظهارداشت: وی ارزش های معلمی را معنا نمود و از اینجا می توان ملاحظه کرد که معلمی عشق است و هیچ چیز نمی تواند انگیزه و باور قلبی معلمان را در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی تغییر دهد.

به اشتراک بگذارید :