1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ ۱۰:۱۲:۲۸
کد مطلب:  516205
گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش شرق استان

گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش منطقه شرق استان ( نایین ، خور و بیابانك ، بن رود ، جلگه ، كوهپایه ، جرقویه علیا و جرقویه سفلی ) با هدف بررسی مسائل و مشكلات آموزشی و پرورشی به میزبانی جرقویه سفلی برگزار گردید

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش جرقویه سفلی گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش شرق استان با حضور حمیدی مشاوره محترم اجرایی مدیرکل ، سلطانی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان و شکری رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، ابتدا دکتر زارع مدیر آموزش و پرورش منطقه ضمن عرض خیر مقدم گزارشی کوتاه از مجموع فعالیت های انجام شده در سطح منطقه را ارائه نمود و پیرامون بحث مدیریتی با عنوان سکوت سازماندهی مطالبی را عنوان کرد .

در ادامه حمیدی مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در خصوص جلسات قطبی و آسیب شناسی آن به ایراد سخن پرداخت و عنوان کرد : زمانی این گونه جلسات مفید فایده خواهد بود که بازخورد داشته باشد و خروجی آن نمایان گردد .

سپس در خصوص اردوی راهیان نور، کرسی های آزاد اندیشی دانش آموزان ، مسابقات فرهنگی هنری و ... تبادل نظر صورت گرفت .

شرکت در مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی دورن مدرسه ای آموزشگاه اندیشه و بازدید از کارخانه قارچ یکتای سپاهان از دیگر برنامه های این جلسه بود .

 

به اشتراک بگذارید :