1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ ۱۱:۳۹:۰۵
کد مطلب:  515814
حضور آموزش و پرورش استان در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر واتوماسیون اداری (اتوکام 2017)

اداره کل آموزش و پرورش استان همراه با شرکتهای خصوصی ، استارت آپ ها و ادارات دولتی در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر واتوماسیون اداری (اتوکام 2017) در محل دائمی نمایشگاهها واقع در پل شهرستان، اداره کل آموزش وپرورش استان حضور دارد.

باتوجه به برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر واتوماسیون اداری (اتوکام 2017) باحضور شرکتهای خصوصی ، استارت آپ ها و ادارات دولتی در محل دائمی نمایشگاهها واقع در پل شهرستان، اداره کل آموزش وپرورش استان نیز درراستای توسعه دولت الکترونیک تصمیم به حضور جدی در این نمایشگاه گرفت.

درغرفه ای که به این سازمان اختصاص یافته است دست آوردهای اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل آموزش و پرورش استان عرضه گردید.

رونمایی از سایت service.isfedu.ir به عنوان یک سایت جامع از کلیه خدمات الکترونیکی اداره کل آموزش وپرورش استان به منظور دسترسی سریع همکاران به خدمات مختلف ، از اقدامات انجام شده در این نمایشگاه بود.

از دیگر اقدامات انجام شده اختصاص قسمتی از غرفه آموزش و پرورش  به بحث تولید محتوای الکترونیکی و معرفی کلاسهای باطرح درس مبتنی بر IT برای همکاران فرهنگی بود که به معرفی و آموزش نرم افزارهای مورد استفاده در ساخت و تولید محتوا می پرداخت که این بخش نیز مورد استقبال بی نظیر همکاران قرار گرفت.

همچنین دست آوردهای پژوهشسراهای استان با مدیریت پژوهشسرای دکتر فضیلی در زمینه ساخت رباتهای مختلف ومعرفی دانش آموزان برتر کشوری به بازدیدکنندگان ارائه شد.

امیداست همکاران گرامی به منظور آشنائی بیشتر با علوم رایانه ای و دست آوردهای روز دنیا حضور فعال تری داشته باشند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
برگزیده ها