23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ۱۰:۱۶:۳۹
کد مطلب:  515445
به همت مدير جوان بزينه رودي در حال انجام است:
حصاركشي ديوار حياط مدرسه ی 22 بهمن روستای سراب

پس از 28 سال و با همت مدير فعال وجوان بزينه رودي،محوطه ی مدرسه ی 22 بهمن روستای سراب این منطقه حصاركشي مي شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از بزینه رود،به همت محمد کریمی مدير جوان آموزشگاه 22 بهمن روستای سراب این منطقه ، حصاركشي محوطه ی مدرسه ی مذکور در حال انجام است.

كريمي،كه در يكي از دورترين روستاهاي منطقه بزينه رود درحال خدمت مي باشد در مصاحبه با واحد روابط عمومي  اداره آموزش وپرورش منطقه بزينه رود خود را اين چنين معرفي مي كند: محمد كريمي هستم داراي مدرك ليسانس امور تربيتي، 25 سال سن و 6 سال سابقه خدمت در آموزش وپرورش كه ششمين سال خدمت خود را به عنوان مدير آموزگار درمدرسه 22 بهمن سراب مي گذرانم.

كريمي درباره انگيزه ودغدغه خود دراين باره به كارشناس روابط عمومي اداره آموزش وپرورش منطقه بزينه رودتوضيح مي دهد: ديوار براي حياط به منزله لباس براي بدن است و حياطي كه فاقد ديوار باشد تهديدها و آسيب هاي فراواني اهالي آن ساختمان را تهديد مي كند؛ بنابراين بزرگترين دغدغه ام حفظ آرامش و امنيت دانش آموزانم در زنگ هاي تفريح بود چرا كه مدرسه در مكاني تقريبا خارج از روستا بنا شده است و خطرات گوناگوني از جمله احتمال حمله حيوانات وحشي به دانش اموزان در فصل هاي سرد سال وجود دارد،  بنابراين برآن شديم تا  با مطرح كردن اين دغدغه ها در جلسات انجمن و اوليا و باهمكاري يكديگر حصاركشي حياط مدرسه را قبل از شروع فصل زمستان به پايان برسانيم.

وي در پاسخ به اين سوال كه در راه رسيدن به اين موفقيت با چه مشكلاتي روبه رو بوده است؟ افزود: حياط مدرسه از سالهاي گذشته فاقد ديواركشي بود و خوشبختانه اتفاق ناگواري در اين زمينه براي دانش آموزان به وجود نيامده بود، اوليا براي حصاركشي حياط مدرسه مقاومت نشان مي دادند و از طرفي چون بودجه مدرسه درحدي نبود كه بتوان با آن حصاركشي مدرسه را شروع كرد، اما با ياري خداوند و برگزاري جلسات گوناگون با خيرين و اوليا دانش آموزان و اعتمادسازي و ايجاد رابطه مطلوب براين مشكلات غلبه كردم.

وي از برنامه هاي خود در ادامه روند تجهيز مدرسه مي گويد: با اعتمادسازي صورت گرفته و ايجاد رابطه مطلوب با خيرين و اوليا دانش آموزان درصدد زيباسازي محوطه مدرسه، تجهيز كلاس درس به صورت هوشمند مطابق با استانداردهاي روز هستيم.

وي درپايان از مساعدت هاي نماينده مردم شهرستان خدابنده كه نسبت به اين مدرسه داشتند قدرداني كرد.

لازم به ذكر است كه اين مدرسه پس از 28 سال و با همت اين مدير فعال وجوان مجهز به حصاركشي مي شود.

به اشتراک بگذارید :