27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ۰۸:۳۳:۲۸
کد مطلب:  515267
رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش استان خبرداد :
راهیابی ۸ فیلم کوتاه از دانش آموزان و فرهنگیان استان اصفهان به چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد

مرتضی شکری: اختتامیه چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد از دوم الی یازدهم آذرماه در مشهد برگزار می شود و ۸ فیلم کوتاه از دانش آموزان و فرهنگیان استان به جشنواره بین المللی فیلم رشد راه پیدا کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرتضی شکری رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش استان گفت: ۸ فیلم کوتاه در گرایش های مستند، پویا نمایی، داستانی و  داستانی کوتاه از ۵ دانش آموز و ۳ همکار فرهنگی آموزش و پرورش استان اصفهان به بخش مسابقه چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد راه پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه اختتامیه چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد از دوم الی یازدهم آذرماه در مشهد مقدس برگزار می شود، خاطرنشان کرد: فیلم های کوتاه دانش آموزان مهدی امیریان از ناحیه ۱، مهسان سادات ایوبی و ملیکا کدخدایی از ناحیه ۲، ثمین گشتیل از ناحیه ۳، مینا باهنر از ناحیه ۵ به بخش مسابقه  این دوره از مسابقات راه پیدا کردند.

رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش اصفهان تاکید کرد: در بخش همکاران آموزش و پرورش نیز مریم سجادی از نجف آباد، عبدالمحمود کبیری از امام زاده و سعید موذنی از ناحیه ۵ ، دعوت شدگان به اختتامیه این جشنواره می باشند.

به اشتراک بگذارید :