26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ۱۱:۴۵:۴۷
کد مطلب:  514664
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان:
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری و مخابرات میزبان یکصد مشارکت کننده از استان های مختلف کشور است

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان گفت: امروز بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری و مخابرات میزبان یکصد مشارکت کننده از استان های مختلف کشور است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، یارمحمدیان در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری و مخابرات اظهار کرد: امروزه تاثیر نمایشگاه ها در توسعه ارتباطات تجاری و شکل گیری تبادلات هدفمند و انتقال دانش و تکنولوژی بر همگان اثبات شده است به گونه ای که فعالان اقتصادی با تکیه بر این ظرفیت ها به جهت دهی برنامه های خود در نمایشگاه می پردازند.

وی افزود: بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری و مخابرات، فضایی مبتنی بر رقابت سالم و دانش بنیان در نمایشگاه است.

یارمحمدیان ادامه داد: هم اکنون نگاه مدیریت کلان استان و مدیریت شهری بر دیدگاه فوق منطبق است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان تصریح کرد: امروز بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری و مخابرات میزبان یکصد مشارکت کننده از استان های مختلف کشور است و ظرفیت تخصصی هر یک از شرکت کنندگان می تواند راهگشای مشکلات پیش رو باشد.

 

به اشتراک بگذارید :