22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ۰۸:۴۴:۳۱
کد مطلب:  514379
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
چاپ 1 هزار و 660 آلبوم هفته مبارزه با اعتیاد ویژه مدارس

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از چاپ و توزیع نقشه راه، پوسترهفته مبارزه با اعتیاد ویژه ادارات، 20 هزار دفترچه ویژه معلمین و 1 هزار و 660 آلبوم هفته مبارزه با اعتیاد ویژه مدارس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: 20 هزار دفترچه چگونه از کودکان و نوجوانان مراقبت کنیم ویژه معلمین ، 1 هزار و 660  آلبوم هفته مبارزه با اعتیاد ویژه مدارس و چاپ پوسترهفته مبارزه با اعتیاد ویژه ادارات، از جمله اقدامات معاونت تربیت بدنی و سلامت این اداره کل به مناسبت هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی بوده است.

وی با اشاره به تفاهم نامه میان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و ستاد مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: برپایی نمایشگاه های سیار مبارزه با اعتیاد در تمامی مدارس استان  با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر از جمله اقدامات دیگر این استان در هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی بوده است.

فولادوند در پایان با تاکید بر اینکه تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی باید مجموعه فعالیت هایی مستمر و با برنامه ریزی دقیق باشد ،خاطرنشان کرد: وظیفه  ماست با ارگان هایی که در دولت وظیفه مبارزه با آسیب های اجتماعی را دارند نهایت همکاری را داشته باشیم.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :