9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ۰۸:۳۰:۰۷
کد مطلب:  514350
اولین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی

این کنفرانس به منظور بسط و گسترش اطلاعات علمی و پژوهشی در خصوص نوآوری های آموزشی در سایر نقاط جهان و چگونگی برخورد با چالش های اساسی نظام های تعلیم و تربیت از سطح پیش دبستانی تا آموزش عالی؛ از دوم تا سوم آذر ماه 96 در دانشگاه لرستان برگزار می شود.

انجمن علمی آموزش و پرورش تطبیقی ایران که با هدف گسترش پژوهش های کاربردی و توسعه ای در عرصه نوآوری آموزشی و تربیتی توسط تعدادی از استادان دانشگاه های کشور تاسیس و مجوز لازم را از وزارت علوم ْتحقیقات و فناوری دریافت نموده است در جلسه هیات مدیره خود برگزاری "اولین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی" با همکاری دانشگاه لرستان و تعدادی از دانشگاه ها، سازمانها  و مجامع علمی را به تصویب رساند. بنا به توافق فی مابین با دانشگاه لرستان مقرر گردید کنفرانس با موضوع آموزش و پرورش تطبیقی در 13 محور به مدت دو روز در تاریخ 2 و 3 آذرماه ۹۶  برگزار گردد. در این راستا تاکنون دو انجمن علمی، سه وزارتخانه و همچنین بیش از 10 دانشگاه ، سازمان و موسسه پژوهشی تفاهم نامه همکاری با انجمن آموزش و پرورش تطبیقی منعقد کرده اند. سخنرانان اصلی کنفرانس از کشورهای مختلف در سه قاره آسیا، آفریقا و اروپا دانش و تجارب خویش را در اختیار شرکت کنندگان کنفرانس قرار خواهند داد. همچنین کلیه مقالات کنفرانس در پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC) نمایه و پژوهشگران از امتیاز علمی برخوردار خواهند شد.

با توجه به تفاهم نامه فی مابین انجمن آموزش و پرورش تطبیقی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی کلیه مقالات  محور "نظام آموزشی و روابط فرهنگی" به صورت کتاب به چاپ خواهد رسید. لذا از پژوهشگران محترم تقاضا می شود در این محور مقالات خود را به صورت کامل (Full Text)  ارسال نمایند. خلاصه مقاله مورد بررسی و داوری قرار نخواهد گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنفرانس مراجعه فرمایید. http://conference.cesir.ir/fa

به اشتراک بگذارید :