3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ۰۸:۱۹:۴۶
کد مطلب:  512599
معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:
5 مدرسه مجری برنامه تعالی مدیریت به همایش ملی کیفیت راه پیدا کردند

معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: 5 مدرسه مجری برنامه تعالی مدیریت مدرسه خوزستان با رتبه ممتاز به همایش ملی کیفیت راه پیدا کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جمشید کمایی گفت: به گزارش دفتر وزارتی متوسطه دوره اول دبیر خانه کشوری تعالی مدیریت کشور و بر اساس ارزیابی های ملی انجام شده از مدارس مجری برنامه تعالی مدیریت مدرسه، 5 مدرسه استان خوزستان با رتبه ممتاز به همایش ملی کیفیت راه پیدا کردند.

وی گفت:  دبیرستان فرزانگان دزفول ، دبیرستان نه دی اندیمشک ،  دبیرستان دانشوران ماهشهر ،  دبیرستان امت ناحیه سه اهواز از  دوره اول متوسطه و  مدرسه استثنائی باغچه بان بهبهان، درروز سه شنبه ۳۰ آبان ماه در مراسم روز ملی کیفیت که توسط سازمان ملی استاندارد و انجمن کیفیت ایران در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می شود، شرکت می کنند .

کمایی با اشاره به اینکه در این برنامه از ۷۰۰ مهمان دعوت شده و ۲۰۰ مدعو از وزارت آموزش و پرورش حضور دارند، افزود: این برنامه به صورت  فرا دستگاهی اجرا می شود و در آن ۱۱۰  نفر از  مدیران مدارس ممتاز بر اساس نتایج ارزیابی کشوری به همراه مدیران کل استان ها حضور خواهند داشت.

معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان همچنین خاطر نشان کرد: در این همایش از ۱۰ مدرسه که بالاترین امتیازها را در سطح کشور دریافت کرده اند، رسما تقدیر به عمل خواهد آمد.

گفتنی است؛ در سال تحصیلی۹۶- ۹۵ تعداد 724 مدرسه در استان خوزستان مجری برنامه تعالی مدیریت مدرسه بوده اند که از این تعداد 5 مدرسه با ارزیابی وزارت آموزش و پرورش حائز رتبه ممتاز کشوری شدند. 

به اشتراک بگذارید :