18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ ۱۲:۳۴:۳۹
کد مطلب:  511236
مسئول دفتر آموزش دبستانی:
ما به دنبال رفع مشکل اصلی که بحث ایجاد پست برای راهبران، تعریف وظیفه شغلی راهبران آموزشی در جایگاه تعریف شده هستیم

مسئول دفتر آموزش دبستانی گفت: ما به دنبال رفع مشکل اصلی که بحث ایجاد پست برای راهبران، تعریف وظیفه شغلی راهبران آموزشی در جایگاه تعریف شده، محل استقرار آنها و مسائلی از این قبیل هستیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مرتضی شکوهی در گردهمایی معاونان آموزش ابتدایی و روسای ادارات پیش دبستانی و دوره اول سراسر کشور اظهار کرد: همه ما باید به این موضوع توجه کنیم که در کنار فعالیت هایی فراوان، وظیفه اساسی خود را فراموش نکنیم که شامل برنامه ریزی آموزشی و ایجاد شرایط برای دانش آموزان است.

وی افزود: ما در دفتر معاونت بایستی مطالبه گر باشیم و تا زمانی که ما به بعضی کارها ورود پیدا نکنیم به اهداف خود نخواهیم رسید.

دکتر شکوهی بیان کرد: ما به دنبال رفع مشکل اصلی که بحث ایجاد پست برای راهبران، تعریف وظیفه شغلی راهبران آموزشی در جایگاه تعریف شده، محل استقرار آنها و مسائلی از این قبیل هستیم.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه لازم است برنامه تدبیر را به حوزه های مربوطه ارائه دهیم، بسته جامعی را آماده کرده ایم و انشالله بتوانیم حمایت های بیشتری را در این خصوص داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :